Η εταιρία επίπλων Τούλιος Αθαν. Κωνσταντίνος έλαβε μέρος στην 6η διεθνή έκθεση επίπλων Furnidec business στην πόλη της Θεσσαλονίκης, που άνοιξε τις πύλες της στον τομέα της χονδρικής πώλησης. Η εταιρία ξεχώρισε για την ποιότητα κατασκευής των επίπλων, τα ιδιαίτερα σχέδια καθώς και για τις πρωτοποριακές βαφές που παντρεύουν το νεοκλασικό με το μοντέρνο ύφος.
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
![6η διεθνή](https://epiplotoulios.gr/wp-content/uploads/2023/07/6η-διεθνή.jpg)
6η διεθνής έκθεση επίπλων Furnidec business
Ακολουθήστε μας: